شهردارسیس:سیس در مسیر توسعه قرار گرفته است

به گزارش روابط عمومی شهرداری سیس نماز عیدسعید فطر در میدان نماز شهر سیس با حضور پرشور مردم و به امامت حجت الاسلام عباسزاده برگزار گردید.

ناصری شهردار سیس در جمع نمازگزاران شهرسیس با تقدیر از مردم این شهر گفت: مردم سیس  با حضور در عرصه های مختلف از جمله خاکسپاری و تشییع شهدای گمنام و سایر مناسبت ها وفاداری شان به نظام جمهوری اسلامی را اعلام کرده اند.

وی اظهارکرد: مردم سیس با حضور پرشور و وحدت آفرین در نماز عید سعید فطر حمایتشان از ملت های مظلوم یمن ،بحرین و سایر کشور ها را اعلام می کنند و همبستگی شان با این ملت ها را نشان می دهند.

شهردارسیس با اشاره به مهم ترین پروژه های در حال اجرای شهرسیس تصریح کرد: شهرسیس در مسیر توسعه قرار گرفته است  با پیمانکاران قراردادها منعقد شده و به زودی کانیو گذاری ،لکه گیری و آسفالت برخی کوچه ها در سیس آغاز خواهد شد.

ناصری با اشاره به مشارکت خیرین در پروژه های شهرسیس گفت: درمانگاه ،سالن شهدای حوزه شهیدچمران و ساختمان کانون الغدیر از پروژه هایی است که با همت خیرین در حال ساخت هستند و مراحل ساخت درمانگاه با پیشرفت خوبی در حال ساخت است و تا پایان مرداد ماه عملیات سفت کاری این مرکز توسط خیرین سیس به پایان رسیده و مراحل بعدی توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز ادامه خواهد یافت.

کاری رئیس شورای اسلامی شهرسیس نیز با تقدیر از مشارکت های خیرین در ساخت درمانگاه سیس گفت: شورای اسلامی و شهرداری سیس در کنار احداث ساختمان پیگیر شبانه روزی کردن درمانگاه شهرسیس می باشد تا شاهد آسایش بیش از پیش مردم باشیم.

خاطرنشان می شود خیرین سیس در حاشیه برگزاری نماز عید فطر نیز باردیگر کمک های مالی و نقدی خود را جهت ادامه ساخت درمانگاه اعطا کردند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *