کلنگ ساخت مرکزبهداشتی درمانی سیس به زمین زده شد

در مراسم کلنگ زنی ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی سیس خیرین ۲۰۰میلیون تومان از هزینه احداث این مرکز را به عهده گرفتند. …

DSCF0079به گزارش روابط عمومی شهرداری سیس با حضور فرماندار،بخشدار ،رئیس شبکه بهداشت درمان شهرستان شبستر و مسئولین و خیرین شهر سیس کلنگ ساخت ساختمان جدید مرکز بهداشتی درمانی سیس به زمین زده شد.

سید سعیدکاشانی فرماندار شبستر در این مراسم با تقدیر از حضور مردم شهرسیس در عرصه های مختلف خصوصا مراسم خاکسپاری شهدای گمنام گفت:به همت خیرین شهرستان شبستر این شهرستان در سطح کشور همچون نگینی درخشان می درخشد و فرهنگ مردم این شهرستان بی نظیر می باشد.

وی با اشاره به اینکه سال ۹۳ سال خوبی برای شهرستان شبستر بود گفت:حدود ۲۰ میلیارد تومان خیرین در پروژه های عمرانی و خدماتی شهرستان مشارکت کردند و این باعث شد بودجه دولتی بیشتری برای این شهرستان اختصاص یابد.

کاشانی از شهردار و شورای اسلامی شهرسیس به جهت پویا و زنده نگهداشتن شهر و اجرای پروژه های مختلف عمرانی تقدیر و قدردانی کرد

فرماندار شبستر در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری اظهارامیدواری کرد که سال ۹۴ سالی پر از خیر و برکت برای جمهوری اسلامی ایران و خصوصا شهرستان شبستر باشد و خصوصا حماسه حضور مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان بی نظیر باشد.

کریم ناصری شهردار شهرسیس نیز در این مراسم با تقدیر از خیرین شهرسیس گفت: در همه پروژه های عمرانی خیرین این شهر شورای اسلامی و شهرداری را همراهی می کنند و همراهی آنها باعث می شود تا با تلاش بیشتر پروژه های شهری را پیش ببریم.

وی  با اشاره به پروژه های احداث شده در این شهر ابراز کرد: بلوار ورودی سیس با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان، کارگاه ماسه شویی با اعتباری بالغ بر ۷۰۰ میلیون تومان و غسالخانه مرکزی شهر نیز با اعتبار ۳۰۰ میلیون تومانی به بهره برداری رسیده است.

وی افزود: کمربندی شهر سیس نیز به طول چهار کیلومتر جدول گذاری شده و یک میلیارد تومان برای اجرای این پروژه اختصاص یافته است.

دکترنوروزی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان شبستر در این مراسم با تقدیر از خیرین شهر سیس و شهرستان شبستر گفت: اکنون شهرستان شبستر در زمینه بهداشتی شاهد پیشرفت های متعددی می باشد و با کمک خیرین مراکز درمانی نیز تجهیز شده است و آماده ارائه خدمات به مردم هستیم.

بیوک کاری رئیس شورای اسلامی شهرسیس نیزگفت:درمانگاه شهرسیس توسط خیر محترم حاج الهوردی جعفر در حدود سال ۱۳۴۰ بنا شده است و  بعد از ارائه خدمات در طول ۵۰ سال به مردم خدمات ارائه داده است و بعد از این مدت ،در سال ۱۳۹۰ دانشگاه علوم پزشکی تبریز این درمانگاه را تخریبی اعلام کرده است.

وی افزود:با توجه به افزایش جمعیت شهر سیس شورای اسلامی و شهرداری سیس بیش از ۳ سال پیگیری کرده و توانستیم تفاهم نامه ای با دانشگاه علوم پزشکی تبریز داشته باشیم که بر اساس این تفاهم نامه ساختمان جدید این درمانگاه  با مشارکت ۵۰ درصدی مردم و خیرین شهرسیس ساخته خواهد شد.

کاری ادامه داد:با همراهی شهروندان و خیرین شهرسیس  در مرداد ماه سال جاری به  ۵۰ درصد ساخت اولیه ساختمان به پایان خواهد رسید و   و ۵۰ درصد کارهای ساخت ساختمان نیز توسط دانشگاه علوم پزشکی تبریز صورت خواهد گرفت و امیدواریم تا پایان سال این مرکز به بهره برداری برسد.

کاری در پایان اظهاکرد: هم اکنون بیشتر خدمات از جمله دندانپزشکی،آزمایشگاه،مامایی،پزشکی عمومی و … در این درمانگاه ارائه می شود  و شورای اسلامی و شهرداری سیس پیگیر شبانه روزی کردن این درمانگاه می باشد تا آسایش مردم کسب شود.

خاطرنشان می شود در این مراسم خیرین بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان از هزینه احداث این ساختمان را بر عهده گرفتند .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *